Niezwykły okres międzywojenny w dzielnicy Żoliborz oraz niesamowite nieruchomości do nabycia – znajdź swój wymarzony dom

 

Jednym z najbardziej charakterystycznych okresów dzielnicy Żoliborz jest okres międzywojenny, w którym dzielnica ta rozwinęła się dynamicznie i w sposób niezwykły. Specjaliści ( link ) wiedzą, że dom w tym rejonie to wspaniała okazja, którą warto wykorzystać, bowiem do dziś ponad połowę powierzchni tej okolicy stołecznej, stanowią domy jednorodzinne, które tworzą jej niezwykły klimat i wspaniałą atmosferę idealną dla rodzin z dziećmi i starszych osób. Dynamiczny okres międzywojenny sprawił, że budownictwo jednorodzinne stało się głównym walorem tego miejsca, dlatego odwiedzając Żoliborz nie ma co szukać nadmiaru smutnych blokowisk, a raczej klimatyczne zakątki i domy wśród zieleni i pięknych ogródków.

 

 

Mieszkania dostępne są tutaj na każdą kieszeń, a zielone skwery i place zabaw we wnętrzach dziedzińców urzekających kamienic wnoszą wyjątkowy klimat i pozwalają cieszyć się niezwykłym klimatem miasta, i są wymarzone na dom. Co ciekawe to właśnie tutaj w 1925 roku zaczęto budowę pierwszego budynku Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, w którego miejscu obecnie znajdziemy klimatyczne Kino Wisła. Niesamowita okolica sprawia, że chce się tutaj przebywać, dlatego inwestycja w nieruchomość w tym rejonie to decyzja warta zachodu.